Kardynała Bolesława Kominka 4, 59-100 Polkowice
Chcesz zbudować swój styl na nowo? Pragniesz zmienić swój wizerunek? Skorzystaj z naszej oferty. Z przyjemnością zostaniemy Twoim prywatnym przewodnikiem na drodze kreowania swojego stylu. Dzięki naszej pomocy dowiesz się, m.in. po jakie ubrania sięgać oraz jak malować się, aby podkreślić swoje piękno. 

Osobisty stylista - Wałbrzych

Niemalże każdy z nas rozpoczyna swój dzień od wybrania stroju. Dla wielu ten proces jest wyjątkowo męczący i stresujący. Jednak tak być nie musi! Ubrania powinny cieszyć oko, dodawać pewności siebie i uwydatniać atuty. Twoja garderoba może być zarówno minimalistyczna, jak i maksymalistyczna, ale przede wszystkim powinna pasować do Twojego charakteru, stylu życia, sylwetki i upodobań. Decydując się na współpracę z osobistym stylistą, dowiesz się, jak w pełni wykorzystać potencjał swoich ubrań. Zdobędziesz również wiedzę, dzięki której wykreujesz swój indywidualny, nietuzinkowy styl. Metamorfoza objąć może również inne części wyglądu, takie jak makijaż, fryzura czy sposób pielęgnacji i doboru kosmetyków. 

Stylista Wałbrzych - dlaczego warto skorzystać z moich usług? 

Jesteśmy doświadczonymi stylistami, którzy z wielką pasją i zaangażowaniem dbają o wizerunek kobiet i mężczyzn. Na początku współpracy poznajemy oczekiwania i upodobania drugiej osoby. Następnie wspólnie z klientem kreujemy jego styl, w którym będzie wyglądał i czuł się wyjątkowo. Swoją ofertę kierujemy do pań i panów w każdym wieku. Pomagamy zarówno osobom starszym, jak i młodszym. Nie działamy według schematów, gdyż wiem, że każda osoba ma inne wymagania, potrzeby i preferencje. Zawsze dokładnie słuchamy klientów, tak aby wypracować styl, w którym będą czuli się najlepiej. Do pracy zawsze podchodzimy kompleksowo ‒ na wizerunek składa się bardzo wiele elementów, które należy umiejętnie połączyć, aby dały oczekiwany efekt. Nawiązując współpracę, możesz liczyć na fachowe doradztwo, pomoc i miłą atmosferę podczas metamorfozy. Gwarantujemy, że będziemy się świetnie bawić. 

Osobisty stylista Wałbrzych - oferta

Wykonujemy analizy sylwetki i sesje artystyczne, a także prowadzimy szkolenia indywidualne i warsztaty grupowe. Proponujemy również zakupy ze stylistą w Wałbrzychu. Usługi realizujemy u siebie w pracowni, w firmach bądź domach klientów. Nasza usługa to całościowa analiza twojego wizerunku ‒ zaczynając od stworzenia stylu, nauki makijażu, doboru fryzury, aż po budowanie pewności siebie. Aby bliżej poznać nasze usługi, odwiedź wizytówkę Google lub naszą stronę na Facebooku. Razem możemy zmienić Twój sposób postrzegania mody.