Kardynała Bolesława Kominka 4, 59-100 Polkowice
Styl to niezbywalny element codziennego życia. Mimo że wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, to właśnie od właściwego stroju, makijażu i fryzury zależy bardzo wiele – zarówno jeżeli chodzi o nasze samopoczucie, jak i kontakty z innymi ludźmi. Dobrze dobrane elementy stylizacji to najlepsza wizytówka, jaką możesz sobie stworzyć. Wygląd zewnętrzny wiele mówi o osobie, z którą mamy do czynienia. Jeśli potrafisz dostosować poszczególne elementy stylizacji do typu swojej urody oraz indywidualnych zalet oraz atutów, to wyraźny znak, że umiesz również zrozumieć swoje potrzeby oraz wykorzystać mocne strony. Osobisty stylista (Poznań) pomoże Ci odkryć piękno i wyrazić siebie!

Stylista – Poznań

Podstawy konstruowania spójnego i harmonijnego wizerunku są na tyle skomplikowane, że możesz nie poradzić sobie z tym zadaniem samodzielnie – to wymaga doświadczenia i odpowiedniej wiedzy. Niełatwo samemu dojść do etapu, w którym tworzenie poszczególnych codziennych stylizacji nie będzie sprawiało żadnego problemu. Wymaga to odpowiedniego dobrania ubrań, fryzury i makijażu. W takiej sytuacji niezwykle pomocny może okazać się osobisty stylista. Poznań jest miastem, w którym również możesz skorzystać z tego rodzaju profesjonalnej opieki. Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę nastawioną na realizację jasno wyznaczonego celu, jakim jest odkrycie Twojego piękniejszego „ja”.
Dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży doskonale wiemy, że każdy posiada ukryte atuty, które należy jedynie odpowiednio wyeksponować. Taki proces zakończony sukcesem może przyczynić się do prawdziwej życiowej przemiany na wielu polach. Jesteśmy profesjonalnymi coachami, którzy pomogą Ci zrozumieć cały proces metamorfozy, odpowiednio do niej podejść i uwierzyć we własne piękno. Zawsze zachęcamy swoich klientów do poszukiwania swojego stylu, zarazem pomagając im w tym procesie jako profesjonalny stylista. Poznań również jest miejscem naszego działania, dlatego nie wahaj się i skontaktuj się z nami już teraz. Osobisty stylista Poznań czeka właśnie na Ciebie!

Łatwe i wygodne zakupy ze stylistą – Poznań

Ludzie dzielą się na dwie grupy, jeśli chodzi o stosunek do zakupów związanych z modą. Są osoby, które kochają tego rodzaju przedsięwzięcia mimo braków w wiedzy merytorycznej o świadomym tworzeniu swojego wizerunku. W takich przypadkach już samo wyjście na zakupy jest prawdziwą radością, dlatego naszą rolą jako osobisty stylista (Poznań) jest podtrzymanie tego rodzaju entuzjazmu oraz rozszerzenie go o potrzebne na co dzień wskazówki. W czasie wspólnego wyjścia do sklepów objaśniamy podstawowe zasady komponowania stylizacji użytkowych na konkretnych przykładach, dzięki czemu zyskujesz praktyczną wiedzę, którą możesz wykorzystać w późniejszej samodzielnej pracy nad komponowaniem swojej szafy na nowo. Inni zdecydowanie nie lubią wypraw do sklepu – postaramy się to zmienić, udzielając fachowych porad, gdzie i czego szukać.
Zarówno dobór odpowiednich ubrań, jak i fryzury pasującej do kształtu twarzy oraz odpowiedniego make-upu wymagają dużej wiedzy, doświadczenia oraz szczegółowego przeanalizowania wielu czynników – sylwetki, proporcji, typu urody, osobistych preferencji, charakteru. Staramy się dobrze poznać swoich klientów, by wiedzieć, jaki styl będzie pasował do nich najlepiej i co pomoże im w pełni wyrazić siebie poprzez wygląd. 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej
 

Osobisty stylista - Poznań

Osobisty stylista (Poznań) to propozycja dla osób, które cenią sobie dobrze dobrane ubrania i wiedzą, jak ogromne mają one znaczenie w odbiorze ze strony innych osób. Korzystając z naszej oferty, można uzyskać niebywałe efekty, z których z pewnością każdy klient będzie całkowicie usatysfakcjonowany.
 
Jesteśmy profesjonalistami - do swojej pracy podchodzimy z dużym zaangażowaniem oraz wyczuciem, ponieważ zależy nam na stworzeniu jedynych w swoim rodzaju stylizacji. Nasz osobisty stylista (Poznań) zajmuje się specjalistycznym doradztwem, a także kreacją wizerunku, dzięki któremu klient nabierze pewności siebie oraz odwagi. Jesteśmy przekonani, że garderoba dobrana pod naszym czujnym okiem zachęci Cię do zabawy modą - w końcu istnieje po to, by się nią cieszyć.
 

Zakupy ze stylistą - Poznań

Każdy, kto marzy o spójnym i charakterystycznym dla siebie ubiorze, z pewnością będzie zadowolony, decydując się na skorzystanie z naszej usługi, jaką są zakupy ze stylistą (Poznań). Pomożemy w wyborze odpowiednich elementów garderoby nie tylko pod względem kolorystycznym, ale również jakościowym. Zależy nam, aby wybrany outfit wspaniale prezentował się na naszym kliencie, podkreślając zalety figury oraz ukrywając drobne niedoskonałości. Nasza praca jest dla nas pasją, dlatego stawiamy w niej na indywidualne i szczegółowe poznanie potrzeb każdej osoby. Pozwala to na stworzenie perfekcyjnej, dopasowanej do gustu oraz preferencji klienta stylizacji, w której poczuje się niczym gwiazda filmowa.
 

Profesjonalny stylista - Poznań

 
Zakupy ze stylistą (Poznań) to idealne rozwiązanie dla osób, które nie wiedzą, w jaki sposób komponować elementy ubioru, aby prezentować i czuć się w nich jak najlepiej. Nasza oferta z pewnością przypadnie do gustu również ludziom pragnącym nieco odświeżyć swój outfit, by nabrał oryginalności lub spójności.
 
Posiadamy odpowiednią wiedzę, gust oraz poczucie stylu, co przekłada się na spektakularne efekty widoczne podczas doradztwa naszym klientom. Stylista (Poznań) dokłada również wszelkich starań, aby zapewnić przyjazną atmosferę, co sprzyja większemu poczuciu komfortu podczas zakupów.
 
Profejsonalny osobisty stylista Poznań. Jacek Wysocki. Zapraszam do kontaktu i skorzystania z pomocy doświdaczonej i pełnej wiedzy osoby jaką jest stylista (Poznań)!