Kardynała Bolesława Kominka 4, 59-100 Polkowice
Chcesz zmienić swój wygląd, bo czujesz, że coś jest nie tak? Tracisz pewność siebie, nie wiesz, co na siebie włożyć i jak się umalować? A może zastanawiasz się nad zmianą fryzury, ale nie masz pomysłu, jakie cięcie lub uczesanie pasuje do Ciebie najlepiej? Serdecznie zapraszamy do naszego salonu, w którym popracujemy wspólnie nad tym, aby nowa stylizacja była jak najlepiej dopasowana do Twojej osobowości, gustu i wyglądu. Służymy pełnym doradztwem i zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę. 

Dlaczego przy tworzeniu własnego stylu potrzebna jest pomoc specjalisty? 

Jest wiele elementów, które składają się na nasz wizerunek i sprawiają, że wywieramy na innych osobach takie a nie inne wrażenie. Nasza codzienna stylizacja komunikuje otoczeniu, kim jesteśmy, jaki jest nasz charakter i jak się czujemy. Działa to jednak również „w drugą stronę”. Jeśli ubieramy się, czeszemy i malujemy świadomie, podkreślając swoje największe zalety i korygując ewentualne mankamenty, czujemy się pewniej, atrakcyjniej i stajemy się bardziej zmotywowani do działania. Dobry stylista jest również świetnych coachem – zdajemy sobie z tego doskonale sprawę. Podstawą pięknego wyglądu jest odpowiednie nastawienie psychiczne. Na tym fundamencie budujemy perfekcyjny wygląd.

Profesjonalny stylista fryzur ‒ Zielona Góra 

Fryzura to jeden z ważniejszych i bardziej rozpoznawalnych elementów naszego wyglądu. To ona otacza naszą twarz, nadaje jej charakter, a często może być też wyrazem osobowości. Naszym zadaniem jest taki dobór fryzury, który będzie spójny z resztą wyglądu, a także stylem ubierania się. Na włosy zwraca uwagę wiele otaczających nas osób, oceniane są nie tylko podczas ważnych uroczystości, ale także każdego dnia. Wielu naszych klientów uważa, że stylizacja fryzur wiąże się z drastycznymi zmianami koloru lub cięciem. Rzeczywiście, czasami właśnie taka forma jest najbardziej korzystna. Bardzo często jednak stylizacja może okazać się subtelna – to właściwe ułożenie włosów, zmiana uczesania, przedziałka czy wyrównanie zniszczonych końcówek. 
Ta zasada dotyczy zresztą całego planowania metamorfozy – nie zawsze opiera się ona na rewolucji w wyglądzie, zazwyczaj konieczne są delikatne zmiany i dbałość o detale, które potrafią odmienić całkowicie nasz wygląd.