Kardynała Bolesława Kominka 4, 59-100 Polkowice

Chcesz wyglądać jeszcze lepiej i zależy Ci na zmianie fryzury na taką, która będzie zarówno praktyczna, ale też przykuje uwagę? Potrzebujesz pomocy profesjonalisty i osoby doświadczonej, która podpowie Ci, jakie ubrania wybierać, by odpowiednio podkreśliły wszystkie zalety Twojej sylwetki? A może nie wiesz, jaki make-up wykonywać na co dzień, żeby czuć się atrakcyjnie i pewnie? Jesteśmy profesjonalnymi doradcami modowymi, wizażystami i stylistami fryzur. W Wałbrzychu pomogliśmy już bardzo wielu osobom – jeśli mieszkasz w tych okolicach, zgłoś się do nas. Razem stworzymy stylizacje, które sprawą, że poczujesz się naprawdę sobą.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy doradcy zakupowego i stylisty fryzur w Wałbrzychu?

Stylista fryzur to specjalista, który nie tylko strzyże swoich klientów – stylizacje są dobierane na podstawie dokładnej i fachowej analizy wielu aspektów wyglądu, takich jak kształt głowy czy cechy anatomiczne twarzy. Tu nie ma miejsca na przypadek! Dzięki nam Twoja fryzura podkreśli piękno twarzy, ewentualnie skoryguje jej proporcje i będzie stanowiła jej wspaniałą oprawę. Ponadto dobry stylista może ułożyć włosy bez dodatkowego cięcia, przekazując klientom i klientkom proste techniki i podpowiedzi w zakresie codziennego czesania.

Czasem do całkowitej metamorfozy potrzebna jest jedynie zmiana kilku szczegółów lub nawyków związanych z czesaniem się – a także ubieraniem i make-upem. Jesteśmy nie tylko profesjonalnymi fryzjerami, ale także stylistami i wizażystami, a przede wszystkim – coachami. Podstawą pięknego wyglądu są dobre samopoczucie i wiara w siebie – strój, makijaż i fryzura mogą to dodatkowo podkreślić, pomóc nam w osiągnieciu i utrzymaniu doskonałego nastroju.

Profesjonalny doradca i stylista fryzur – Wałbrzych

Szczególnie często mamy okazję pomagać w przygotowaniu się do ważnej uroczystości, takiej jak ślub, bankiet, istotne spotkanie biznesowe lub konferencja, rozdanie nagród etc. To bardzo istotne wydarzenia, które wymagają zarówno adekwatnego ubioru, jak i dobrze dobranej fryzury. Z tego powodu pomoc stylisty jest tu wyjątkowo wskazana. Mieliśmy okazję okazję współpracować z wieloma osobami, zawsze dobierając stylizację do sytuacji. Oczywiście, pomagamy także klientom i klientkom, którzy chcą odświeżyć swój wygląd lub potrzebują porad w zakresie codziennego układania włosów, dobierania strojów, łączenia dodatków czy wykonywania make-upu. W każdym przypadku zapraszamy do współpracy.

Doświadczony stylista fryzur – Wałbrzych

Działamy w branży beauty już od wielu lat i cały czas się rozwijamy oraz podnosimy kwalifikacje. Uczestniczymy w licznych spotkaniach branżowych oraz w szkoleniach, dzięki czemu zawsze pozostajemy na bieżąco z panującymi trendami. Dysponujemy także skutecznymi technikami stylistycznymi oraz narzędziami, dzięki którym jesteśmy w stanie przygotować i wykonać nawet najbardziej skomplikowane stylizacje. Nasza współpraca na pewno będzie dla Ciebie prawdziwą przygodą!