Kardynała Bolesława Kominka 4, 59-100 Polkowice
Jeżeli poszukujesz prawdziwego profesjonalisty, który zajmie się Twoimi włosami, dobierze odpowiedni make-up i pomoże zrobić rewolucję w garderobie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dla nas praca jest jednocześnie pasją i wiąże się bezpośrednio ze stylem życia. Mamy ogromną wiedzę, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami. Jako doświadczeni coachowie wiemy, jak zmienić Twoje nastawienie i poprzez stylizację wpłynąć na Twoje samopoczucie. Pomożemy Ci przejść całkowitą metamorfozę – od początku, czyli zmiany nastawienia, poprzez strój, makijaż i fryzurę, aż do końca – udzielając Ci cennych wskazówek i porad na przyszłość. 
 

Stylista fryzur w Legnicy

 
Fryzura mówi o nas bardzo wiele. Często kolor i sposób ułożenia włosów odzwierciedlają nasz nastrój w danym momencie, świadczą o naszej osobowości i stosunku do świata. Jednocześnie cały czas fryzura pozostaje jedną z naszych unikalnych wizytówek, czyli elementów wyglądu, na które zwraca się uwagę w pierwszej kolejności. Właśnie dlatego warto zadbać o to, by włosy były nie tylko zadbane, ale także dobrze się prezentowały, pasowały do stylu ubierania się, a co najważniejsze – aby ich właściciel czuł się ze swoją fryzurą dobrze i swobodnie. Dokładnie to samo dotyczy ubrań i makijażu – to aspekty, które wspólnie tworzą nasz wizerunek, wpływają na samopoczucie i stosunek innych osób do nas.
Pomagamy klientom odnaleźć własny unikalny styl i wydobyć z siebie wyjątkowe piękno, dzięki któremu wyróżnią się z tłumu, jednocześnie pozostając sobą. Z chęcią zajmiemy się Twoją fryzurą , doradzimy podczas zakupu ubrań i podpowiemy, jak się malować – krótko mówiąc, sprawimy, że będziesz wyglądać fenomenalnie każdego dnia.
W pracy używamy profesjonalnych narzędzi i wyjątkowych technik, takich jak m.in. strzyżenie żywym ogniem. Umożliwia to uzyskanie unikalnych i nietuzinkowych efektów wizualnych. Dobierzemy stylizację tak, że będziesz wyglądać i czuć się doskonale. Dokonamy tego dzięki fachowej analizie Twojego typu urody sylwetki oraz proporcji i kształtu twarzy. Oprócz tego pomożemy Ci podczas zakupów i zapewnimy odpowiednie wsparcie emocjonalne – w końcu żadna metamorfoza nie jest łatwym procesem.
 

Dlaczego warto zaufać profesjonalnemu doradcy modowemu i styliście fryzur w Legnicy?

 
Jesteśmy fachowcami z wieloletnim stażem, którzy mają nieszablonowe podejście do swojej pracy. Od początku działalności zawsze stawiamy dobre samopoczucie i zadowolenie klientów na pierwszym miejscu, co w naszym zawodzie jest niezwykle ważne. Pomogliśmy już wielu osobom znaleźć unikalny styl, dzięki któremu czują się naprawdę sobą. Wykorzystujemy do tego swoje doświadczenie, umiejętności i pasję.