Kardynała Bolesława Kominka 4, 59-100 Polkowice

Bardzo wiele osób zdaje sobie doskonale sprawę z tego, co w swoim wyglądzie należałoby podkreślić, a co zamaskować – mało kto wie jednak, jak zrobić to prawidłowo i tak, by efekt wyglądał naturalnie. Praca profesjonalnego stylisty przypomina tworzenie dzieła sztuki od podstaw – trzeba zacząć od fundamentów stylu i wyglądu, a później zająć się detalami i perfekcyjnym wykończeniem. Dlatego też pracę zawsze zaczynamy od teorii, co oznacza dokładną analizę sylwetki i twarzy. Dzięki tym działaniom jesteśmy w stanie wyznaczyć dalszą drogę i zaplanować szczegółowo całą stylizację. Zwykle metamorfoza nie wymaga rezolucji – zazwyczaj wystarczy zmiana niektórych nawyków, wyrobienie wyczucia w kwestii mody, nauczenie się zwracania uwagi na właściwe elementy wyglądu.

Dobry stylista to nie tylko fryzjer czy doradca zakupowy. To coach, który od początku kompleksowo pomoże Ci zmienić swój wygląd, poczuć się dzięki temu pewniej i podkreślić wszystko to, co w Tobie najpiękniejsze. W ramach naszych usług oferujemy porady związane z każdym aspektem stylizacji – od ubrań, przez makijaż, aż po fryzurę.

Profesjonalny stylista fryzur w Lubinie

Szukasz kogoś, kto pomoże Ci odpowiednio dobrać fryzurę do typu urody? Nie wiesz, jak zadbać o swoje włosy tak, by pomagały podkreślić proporcje twojej twarzy lub je skorygować, jeśli to konieczne? Skorzystaj z fachowej pomocy stylisty fryzur. W Lubinie zaufało nam już wielu klientów – Ty również możesz dołączyć do ich grona. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że żadna stylizacja nie będzie kompletna i harmonijna, jeśli nie weźmie się pod uwagę ułożenia włosów. Fryzura to nie tylko element naszego wyglądu – często to również sposób na pokazanie naszego charakteru. Nauczymy Cię odpowiednio układać włosy każdego dnia – dzięki temu nie będziesz musiał się nad tym codziennie zastanawiać i będziesz czuł się znacznie lepiej ze świadomością, że wyglądasz doskonale. Wygląd fryzury jest swego rodzaju „wisienką na torcie” w procesie budowania całej stylizacji. Właśnie dlatego wymaga ona szczególnej uwagi i profesjonalnej opieki.

Nie tylko stylista fryzur – Lubin

Pomożemy Ci zbudować swój własny, unikalny wizerunek, dzięki któremu będziesz zawsze wyróżniać się z tłumu. Nauczymy Cię, co kupować, jak dobierać ubrania i dodatki, jak wykonać makijaż, który odda w pełni Twoją osobowość, a nie będzie jedynie maską, za którą się chowasz. Po spotkaniu z nami nabierzesz odwagi i pewności siebie. Wierzymy, że każdy człowiek jest piękny, trzeba tylko wiedzieć, jak to pokazać światu. Mamy ogromną wiedzę i doświadczenie, które zawsze wykorzystujemy, by odmienić to, jak nasi klienci patrzą na samych siebie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Uwierz w siebie i odmień swój styl już dziś!