Kardynała Bolesława Kominka 4, 59-100 Polkowice
Wybór ubrań to często nie lada wyzwanie. Otwierasz swoją szafę i nie możesz znaleźć nic interesującego, a może wybierając się do sklepu, nigdy nie wiesz, jaki fason będzie dla Ciebie najlepszy? Nie musisz się tym martwić, odnalezienie własnego stylu oraz ubrań, które będą dla nas wygodne i komfortowe, nie jest łatwe. Często potrzeba czasu, ale także pomocy drugiej osoby, która zna się na tym, co wygląda korzystnie, a co wręcz przeciwnie. Oferujemy usługi osobistego stylisty, który wybierze się z Tobą na zakupy i doradzi Ci, w jakich kolorach, fasonach i wzorach najlepiej wygląda Twoja sylwetka. 

Zakupy ze stylistą ‒ Lubin 

Ubrania, które mamy na sobie na co dzień, wpływają na nasz wizerunek oraz to, jak postrzegają nas inni. Sportowe, wygodne stylizacje bądź eleganckie kreacje odzwierciedlają nasz charakter, sposób bycia oraz upodobania. Warto zadbać więc o to, aby nasze ubrania sprawiały pozytywne wrażenie, a do tego były wygodne, komfortowe i maskowały pewne mankamenty naszej sylwetki. Doradzamy w kwestii tego, jakie fasony i kroje będą pasować najlepiej, a także jaki styl ubioru może sprawdzić się w Twoim przypadku. Każda osoba wygląda dobrze w określonych kolorach, warto więc je odkryć i postawić na nie w swojej garderobie. 
Stylista w Lublinie może zaproponować Ci całościową zmianę wizerunku. To niełatwy proces, który wymaga wiedzy oraz doświadczenia. Specjalista analizuje Twój aktualny styl, szuka nowych rozwiązań, przekazuje Ci informacje dotyczące wykonania makijażu, pielęgnacji, ubioru, a także dokonuje stylizacji fryzury. Podczas zakupów ze stylistą w Lubinie wybierzesz miejsca, które chcesz odwiedzić, a także pokażesz ubrania, po jakie sięgasz najczęściej. Pokażemy Ci ich mocne i słabe strony oraz powiemy, z których najlepiej zrezygnować oraz co jest tego przyczyną. Zaproponujemy własne stylizacje, kolory oraz fasony ubrań. Pamiętaj, że zakupy ze stylistą nie muszą być rewolucją. To wskazanie właściwej ścieżki, którą powinno się podążać, wybierając dla siebie ubrania. 

Osobisty stylista ‒ Lubin

Skorzystanie z usług prywatnego stylisty to także dobra okazja, jeżeli wybierasz się na ważną kolację, uroczystość czy planujesz przyjęcie. Pomogę Ci dobrać właściwą kreację, tak że będziesz prezentował się zachwycająco, jeżeli chcesz zrobić na kimś dobre wrażenie czy po prostu czuć się dobrze. Dobór ubrań to tylko jeden z elementów zmiany wizerunku, oferta jest bardzo szeroka i trafia do każdego.