Kardynała Bolesława Kominka 4, 59-100 Polkowice
Zbliża się ważna uroczystość i chcesz się na niej świetnie prezentować? A może potrzebujesz pomocy w zakresie dobierania codziennych kreacji i czesania? Oferujemy doradztwo stylisty w Jeleniej Górze. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży beauty, zarówno w kwestii mody, makijażu czy fryzjerstwa. Serdecznie zapraszamy do współpracy! 

Osobisty stylista – Jelenia Góra 

Dlaczego warto skorzystać z pomocy stylisty? Nawet jeśli posiadasz modne ubrania, możesz nie wiedzieć do końca, jak prawidłowo łączyć kolory czy rodzaje odzieży. Podchodzimy do pracy w sposób kompleksowy i zwracamy uwagę na wiele aspektów dotyczących ogólnej prezencji. Zmiana wizerunku to nie tylko dobór odpowiednich ubrań. Specjalista analizuje obecny styl, przekazuje wskazówki, jak dbać o swój wygląd oraz makijaż, jakie kroje będą najlepsze, a także wybiera i układa fryzurę. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży beauty i cały czas się rozwijamy, dlatego z naszą pomocą będziesz wyglądać modnie i stylowo. 

Zakupy ze stylistą – Jelenia Góra 

Zakupy ze stylistą to bardzo dobra okazja do odświeżenia swojej szafy. Chętnie doradzimy Ci podczas zakupów w sklepach odzieżowych, oczywiście z uwzględnieniem Twoich osobistych preferencji, np. ulubionych kolorów czy rodzaju garderoby, ale też planowanego budżetu. Wybierzemy produkty, które podkreślą sylwetkę, ale będą także. Przy okazji wspólne zakupy ze stylistą to często świetna zabawa! 

Profesjonalny stylista – Jelenia Góra

Pomoc stylisty nie tylko wpływa na poprawę ogólnej prezencji – razem ze zmianą wyglądu często przychodzi lepsza samoocena. Na przestrzeni lat mieliśmy okazję doradzać już wielu osobom, a klienci zawsze są zadowoleni ze współpracy. Podchodzimy do swojego fachu bardzo profesjonalnie. Dużo rozmawiamy z klientami, ponieważ dzięki temu możemy poznać ich charakter oraz preferencje – w efekcie mamy pewność, że ich przyszła stylizacja będzie skrojona na miarę. Stylista w Jeleniej Górze to kompleksowa usługa, która może składać się z zakupów, wykonania make-upu czy fryzury oraz stworzenia całościowego wizerunku. Korzystamy z profesjonalnych technik stylistycznych i dysponujemy sprawdzonymi rozwiązaniami, dzięki czemu będziesz prezentować się jeszcze lepiej ‒ sprawdź opinie w naszej wizytówce Google oraz na Facebooku.